f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


fpp.pl
Podłącz nasz
baner
              f·p·p · p·l | SWAT4: Syndykat - już jutro!

SWAT4: Syndykat - już jutro!
02·12·2005 - 22:01 - [FPP]Kaen - - Dodaj / przejrzyj komentarze[2]
   Fakt jest faktem i trzeba przyznać, że SWAT4 był sporym wydarzeniem w świecie gier FPP. Myślę, że można stwierdzić iż jest on dobrym połączeniem RainbowSix i Splinter Cell'a - co w efekcie końcowym prezentuje wysoki poziom. Niestety nie na tyle wysoki, aby się wybić poza ramę przeciętnych gier. Teraz Vivendi Universal Games oraz oczywiście Sierra serwują nową dawkę specyficznego klimatu w naprawde dobrym stylu oraz 7 nowych misji, a wraz z tym - map. Mowa o oficjalnym dodatku SWAT4: Syndykat.

   

   Fabuła przedstawia nas w sytuacji a'la "Mission Impossible" - liczba przestępstw i morderstw rośnie z minuty na minutę, a za wszystkim stoi rodzina Stetczkowów ze wschodniej Europy. My wcielamy się w dowódcę oddziału SWAT i przez siedem rozbudowanych zadań dochodzimy do głównego celu naszej grupy, którym jest stawienie czoła największym szychom i zbójom z syndykatu. Oczywiście do dyspozycji dostajemy specjalną broń, przystosowaną do pracy w takich warunkach. Dodatkowo - co jest nowością - możemy bezpośrednio kierować naszym teamem wydając podwładnym odpowiednie komendy. Poza tym możliwość gry wieloosobowej zostaje wzbogacona o nową funkcję, jaką jest VoiceChat.

   Dodatek wchodzi na rynek już jutro (dystrybutor: CD Projekt), w cenie 49 złotych, więc nie jest tak źle. Miłej gry!

Źródło: f·p·p · p·l Komentarze[2] | Dodaj
Temat Autor Data  
:)
DoMi 02·12·2005-22:02  
ZENADA
[exfpp] kryst 04·12·2005-04:00  


 + DODAJ NOWY TEMAT 

 « Powrót  


     


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.


   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Czwartek · 22 Października · 2020
Strona wygenerowana w 0.230439 sek.