f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


fpp.pl
Podłącz nasz
baner
              f·p·p · p·l | Commandos: Strike Force w marcu!

Commandos: Strike Force w marcu!
02·12·2005 - 22:01 - [FPP]Kaen - - Dodaj / przejrzyj komentarze[1]
   Domyślam się, iż nie ja jeden zwykłem patrzeć na serię gier Commandos, jako na grę strategiczną - RTS - i nie ja jeden jestem zdziwiony tym, co Panowie z Eidos Interactive uznali za stosowne. Mowa o Commandos: Strike Force, czyli przełomie nie tylko w pojęciu samej gry, co świata gier. Mianowicie kolejna część nie będzie już tym, co znamy - kolejna część będzie grą FPP, na oko przypominającą Call of Duty. Jak wszystko będzie dokładnie wyglądało, zobaczymy już niebawem, ponieważ premiera C:SF planowana jest na marzec 2006.

   Gra przenosi nas w czasy drugiej wojny światowej. Wcielamy się w jednego z trzech bohaterów serii i ruszamy do boju, a do wyboru mamy żołnierza zielonych beretów, snajpera oraz szpiega. To kogo wybierzemy nie wpływa na przebieg rozgrywki, a będzie miała ona miejsce głównie na terenie Europy. Misje opierają się poniekąd na pierwowzorach z poprzednich epizodów gry, ale wnoszą też sporo nowych wątków.

   

   Jak już wspominałem C:SF pod względem grafiki i engine'u do złudzenia przypomina CoD'a, ale moim zdaniem Call of Duty i tak zostaje na szczycie swojego gatunku wraz z CoD2 u swego boku. Zdecydowanie Commandos był ciekawszy w swoim poprzednim wcieleniu - był jedyny w swoim rodzaju - a tego typu strzelanek mamy aktualnie pod dostatkiem. Pełna wersja w sklepach od marca, a na smaczek demo pod tym adresem :) Pozdrawiam!

Źródło: f·p·p · p·l Komentarze[1] | Dodaj
Temat Autor Data  
LOL
Jolly Roger 03·12·2005-03:01  


 + DODAJ NOWY TEMAT 

 « Powrót  


     


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.


   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Czwartek · 22 Października · 2020
Strona wygenerowana w 0.213685 sek.